kontakty 1

O značkách

SILHOUETTE | ADIDAS

SILHOUETTE

Značka s historií od šedesátých let dvacátého století. Nezaměnitelná, vysoká elegance i houževnatost jsou vepsány do každého kusu. 

ADIDAS

Světoznámá firma zabývající se výrobou sportovní obuvy, oblečení a doplňků. Založili ji roku 1924 němečtí bratři Adolf a Rudolf Dasslerové. V roce 1948 se rozešli a Rudolf pak založil značku PUMA. ADIDAS je zkrácenina jména Adolf (Adi) Dassler. 

Přijímáme platby

BENEFIT PLUS

logo benefit plus

BENEFITY a.s.

OPTIKA Praha 6, Bělohorská 58, Praha 6 - Břevnov, mobil: 724 718 738, 775 962 837, 271 752 272, info@optika-praha-6.cz, www.optika-praha-6.cz

najdete nas na facebooku

the best replica watches for sale to create truly professional high-level convoluted functionality pay attention to. each of the https://www.replicapam.ru/ for sale is a master masterpiece. luxury https://www.wherewatches.com/ certainly is the earliest to brew a accomplish watch business.. find the cheap prices on replika órák. find the cheap prices on replica fendi Belts. aaa+ darkweb.to bvlgari replica at our online shop for sale. vancleefarpelsreplica.ru from us are very popular.